Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Mehaničar - Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Veliko Trgovišće

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • MDK GRAĐEVINAR društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge

Opis posla

Opis poslova:
- rad na održavanju alata, strojeva i opreme
- mehaničarski popravci vozila, strojeva, alata i opreme
- rukovanje raznim ručnim i električnim alatima
- obrada metala-varenje itd.
- uočavanje i otklanjanje sitnih kvarova sa opreme
- rad na održavanju skladišta

Uvjeti:
- KV/SSS
- 1 godina radnog iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- informatička znanja: osnovna razina

Druga znanja i vještine:
- samostalnost u radu
- motiviranost
- spremnost na učenje
- usavršavanje i timski rad
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima (npr. poslovi održavanja voznog parka, poslovi u bravarskim radionicama i sl.)
- poželjna osposobljenost za rukovanje ručnim mehaniziranim alatima (bušilice, brusilice, aparat za zavarivanje, rezačice metala itd.)

Vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).