Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Business Development Manager (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ViagemIT d.o.o. za računalne djelatnosti i programiranje

Opis posla

Koga tražimo?
Posljednjih godinu dana smo se orijentirali na B2B prodaju te imamo partnere u nekoliko država svijeta. Želimo više raditi u tom segmentu kako bi više destinacija bolje promoviralo lokalno iskustvo i doživljaje.

Tražimo osobu koja će se baviti pronalaskom novih prospecta, leadova, B2B partnera, prezentacijom našeg poslovnog rješenja, razvojem prodajnih strategija i partnerstva te održavanjem kontakta s našim postojećim klijentima i korisnicima.

Koje su odgovornosti?
- planiranje, implementacija i praćenje prodajne strategije
- planiranje prodajnih kanala i provođenje strategije zajedno s ostatkom članova
- razvoj prodajnih i marketinških materijala zajedno s ostatkom članova tima
- određivanje KPI-jeva i provođenja istih
- istraživanje tržišta
- posjete stručnim međunarodnim i domaćim konferencijama
- komunikacija s klijentima i partnerima
- razvoj odnosa s partnerima
- razvoj prodajne strategije i onboarding procesa
- pregovori s partnerima
- praćenje i proučavanje konkurencije

Uvjeti:
- biti osoba koja želi pokazati se kao super pojedinac, no isto tako, gledati kako da svi budemo bolji
- očekivano iskustvo
- minimalno 3 godine rada na business development ili sales pozicijama
- odlične komunikacijske vještine
- odlične liderske vještine
- iskustvo rada s CRM rješenjima, onboarding procesima
- odlične pregovaračke vještine
- odlično poznavanje Office aplikacija - Excel, Powerpoint, Word
- iskustvo rada u prodaji ili business developmentu IT proizvoda je vrlo poželjno, no nije nužno

Stručna sprema: srednja stručna sprema, viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: engleski (izvrsno), španjolski (prednost)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo:
- fleksibilno radno vrijeme
- moguć rad od kuće
- budžet za rad i putovanje na konferencije
- uz fiksni dio plaće, nudimo i proviziju za uspješno provedene projekte
- službeni mobitel, laptop
- rad sa stvarno odličnim kolegama i ljudima

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).