Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Spasilac na plaži / bazenu u kampu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Cres

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • CRESANKA D.D. ZA UGOSTITELJSTVO, TURIZAM I TRGOVINU

Opis posla

Traži se:

Spasilac na plaži / bazenu u kampu (m/ž).

Uvjeti:
- SSS, licenca HCK
- obavezno poznavanje engleskog jezika
- poželjno poznavanje njemačkog i/ili talijanskog jezika
- odgovornost, snalažljivost

Nudimo ugovor na određeno vrijeme.

Vrijeme rada: od početka svibnja do listopada uz preraspodjelu radnog vremena.

Visina plaće: 5.000,00 kuna neto (uvećava se za dodatke za mirovinski staž, nedjeljni rad, rad blagdanom, dvokratni rad...)

Osiguravamo smještaj i 2 topla obroka besplatno.

Ukoliko ste zainteresirani za stjecanje dragocjenog iskustva postanite dio našeg tima. Pošaljite nam CV najkasnije do 29.01. putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).