Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Poreč

Rok prijave:

  • Mlinar d.o.o.

Opis posla

Mlinar d.o.o. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Traži se:

Vozač (m/ž).

Lokacija: Poreč

Opis posla:
- preuzimanje robe u skladištu i prijevoz prema zadanim linijama

Uvjeti:
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- stručna sprema: SSS
- posjedovanje digitalne kartice vozača
- vozačka dozvola: C kategorija
- odgovornost i savjesnost pri obavljanju radnih zadataka

Što nudimo:
- poticajno radno okruženje
- mjesečne nagrade za rezultate rada
- božićnica, uskrsnica, dar za dijete, jubilarne nagrade
- naknada za prijevoz (gradski i međugradski)
- osiguran parking za zaposlenike
- novčana pomoć u slučaju dugotrajnog bolovanja

Ispeci pa reci….DA poslu u Mlinaru!

Prijavite se putem linka za prijavu.

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).