Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Bol, Supetar, Starigrad Paklenica, Omiš, Tučepi

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Bluesun Hotels & Resorts (SUNCE HOTELI d.d.)

Opis posla

Bluesun Hotels & Resorts je jedan od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca, u čijem se sastavu nalazi 20 hotela smještenih u 7 prekrasnih destinacija - Bol, Supetar, Omiš, Brela, Tučepi, Starigrad Paklenica i Marija Bistrica. Bluesun je sustav sa smještajnim kapacitetom od preko 5.500 kreveta koji se povrh odmorišne odlikuje kongresnom, sportskom i wellness ponudom.

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici te za nadolazeću sezonu 2020. tražimo visokomotivirane, odgovorne i stručne osobe za radno mjesto:

Pomoćni konobar (m/ž).

Mjesto rada: Bol, Supetar, Starigrad Paklenica, Omiš, Tučepi.

Uvjeti i odgovornosti:
- Poželjno 1 godina radnog iskustva na poslovima posluživanja hrane i pića
- Vještine usluživanja i prodaje
- Poznavanje engleskog jezika
- SSS/KV ugostiteljska škola

Što vam nudimo:
- Osiguravamo smještaj i prehranu
- Trening i uvođenje u rad
- Mogućnost daljnjeg razvijanja hotelskih vještina u našoj Bluesun Akedemiji
- Mogućnost napredovanja u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj!
- Timski rad, dinamično, stabilno i mlado poslovno okruženje

Postanite dio Bluesun tima, mjesto dobre energije! Uhvatite priliku za rast i razvoj u turizmu! Pošaljite Vaš životopis putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).