Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser rashladne i klima opreme (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dugopolje

Rok prijave:

  • FRIGOMOTORS, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, montažu i servis klima opreme

Opis posla

- servisiranje i popravak rashladnih i klimatizacijskih uređaja na terenu kao i u servisu tvrtke (rashladnici vode, dizalice topline, roof topovi, vijčani i klipni kompresori i dr.)
- podešavanje parametara i upravljanje uređajima, puštanje u rad
- mehanički popravci istih uređaja
- proučavanje tehničke dokumentacije na engleskom jeziku

Uvjeti:
- KV/SSS, strojarskog ili elektro smjera
- sposobnost i želja za učenjem i napredovanjem
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada sa raznim računalnim alatima
- preciznost, pouzdanost, odgovornost
- mogućnost rada po zadatim rokovima
- sposobnost prilagođavanja timskom radu
- izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- proaktivan odnos prema poslu

Nudimo:
- stalno zaposlenje uz probni rok
- redovita primanja
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
- servisno vozilo
- mobitel

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).