Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj stručnih poslova za razvoj ljudskih potencijala (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • SVEUČILIŠTE U ZAGREBU SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR

Opis posla

Sveučilišni računski centar Srce traži novog člana tima za razvoj ljudskih potencijala, a koji bi bio uključen u sljedeće poslove:
- sudjelovanje u definiranju i implementaciji sustava upravljanja karijerom, radnim učinkom, nagrađivanjem i motiviranjem zaposlenika
- sudjelovanje u razvoju modela kompetencija te planiranju i realizaciji edukacija zaposlenika
- sudjelovanje u regrutaciji, selekciji i zapošljavaju novih zaposlenika
- sudjelovanje u uvođenju novih zaposlenika u posao i operativno sudjelovanje u realizaciji svih prava i obveza zaposlenika koji proizlaze iz radnog odnosa
- sudjelovanje u organizaciji aktivnosti za poboljšanje organizacijske klime i ostali poslovi

Traži se 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, na radnom mjestu Voditelj stručnih poslova (m/ž), uz probni rad od 6 mjeseci.

Formalni uvjeti za zapošljavanje:
- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij (razina 7 HKO)
- 4 godine formalnog radnog iskustva

Ostali uvjeti:
- poznavanje metoda, tehnika i alata iz područja razvoja i upravljanja ljudskim potencijalima
- izvrsne komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine
- napredno poznavanje engleskog jezika

Što vam može predstavljati prednost kod zapošljavanja:
- prethodno iskustvo i uspješnost na istim ili sličnim poslovima
- specijalističke edukacije iz područja upravljanja ljudskim potencijalima

Nudimo:
- uključenost u zanimljive poslove i projekte u pozitivnom i kreativnom okruženju
- rad u stručnim timovima unutar sveučilišne ustanove koja unapređuje moderno obrazovanje i napredna istraživanja
- različite oblike kontinuiranog usavršavanja
- plaću od 7800 kn (+ prijevoz i ostali propisani i/ili motivacijski dodatci na plaću)

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).