Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj web shopa Bike.hr (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Sensus Grupa d.o.o.

Opis posla

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i ako želite postati dio ove jedinstvene prilike, pozivamo vas da se prijavite na radno mjesto:

Voditelj web shopa Bike.hr (m/ž).

Opis posla:
- obrada web narudžbi na Bike.hr web shopu
- naručivanje proizvoda kod dobavljača
- slaganje paketa i sklapanje bicikala za slanje
- podrška kupcima kroz e-mail i telefon

Uvjeti:
- najmanje 2-3 godine radnog iskustva u radu s biciklima i slaganju istih
- poznavanje modela i brendova bicikala, dijelova i opreme
- poželjne osobine kandidata: organiziranost, samostalnost, analitičnost, komunikativnost, orijentiranost na izvršenje rokova, osoba od povjerenja, pedantna, precizna te sklona timskom radu

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- rad od ponedjeljka do petka (08:00 - 16:00 h)
- ugodna radna okolina u kojoj se nagrađuje uspjeh
- redovita fiksna primanja
- razne financijske povlastice (bonusi, razne naknade - za rođenje djeteta, božićnice)
- prilike za osobni i profesionalni razvoj
- rad u mladoj i dinamičnoj radnoj okolini u timu sposobnih i stručnih ljudi s odličnom organizacijskom klimom

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 5000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).