Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar - domar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Tisno

6000 HRK - 7000 HRK

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Zelena luka d.o.o.

Opis posla

Olivia Green Camping je mali privatni eko kamp u Tisnom, kapaciteta oko 350 osoba. Naš dinamičan tim traži otvorenu i pozitivnu osobu koja će, zajedno s nama, profesionalno i angažirano doprinijeti maksimalnom zadovoljstvu gostiju. Traži se:

Tehničar - domar (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- održavanje uređaja, postrojenja i radne opreme po potrebi
- kontrola sustava grijanja, hlađenja, ventilacije i klimatizacije te napajanja el. energijom
- popravak uređaja i postrojenja
- sitni građevinsko-obrtnički popravci na objektu
- dogovaranje periodičnih pregleda i servisa
- kontakti sa ugovorenim vanjskim službama servisa
- nadgledanje i kontrola održavanja površina kampa

Uvjeti:
- KV/SSS elektrotehničkog, strojarskog ili tehničkog smjera
- višegodišnje iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- timski rad
- odgovornost
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- plaća: 6000 - 7000 kn
- osiguran smještaj unutar kampa - zajednički prostor dijeljen s jednom osobom, vlastita spavaća soba
- 2 obroka dnevno

Molimo sve zainteresirane kandidate da obvezno ostave kratki info o sebi kao i svoje kontakte kako bismo vas povratno kontaktirali.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).