Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

AV multimedijski tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • A.S. Komunikacije d.o.o.

Opis posla

- izrada i praćenje dokumentacije: primke, otpremnice, servisni radni nalozi, reversi
- utovar i istovar robe
- evidencija i praćenje serijskih brojeva opreme
- kontrola primljene robe, testiranje ispravnosti, obavještavanje nadređenih o neispravnosti, oštećenjima, manjku ili višku
- priprema i pakiranje robe za isporuku prema dobivenim nalozima
- redovno održavanje čistoće na radnom mjestu
- zbrinjavanje ambalaže
- spajanje opreme na lokaciji tvrtke radi testiranja prije isporuke i montaže kod korisnika
- rad na projektima tvrtke koja se bavi kompletnim multimedijalnim rješenjima

Uvjeti:
- SSS
- znanje engleskog jezika u razumijevanju, govoru i pisanju (razina C1)
- informatička znanja: MS Office paket, 4D Wand

Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).