Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Ravnatelj javne ustanove (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Makarska

Rok prijave:

  • JAVNA USTANOVA MAKARSKA RAZVOJNA AGENCIJA - MARA

Opis posla

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja (m/ž) Javne ustanove Makarska razvojna agencija - MARA.

Statutom Javne ustanove Makarska razvojna agencija – MARA u članku 18. propisani su obvezatni uvjeti koje mora ispunjavati osoba koja se imenuje za ravnatelja agencije:
- VII. stupanj stručne spreme društvenog smjera
- najmanje 5 godina radnog iskustva u struci
- ispunjavanje općih uvjeta utvrđenih Zakonom
- organizacijske sposobnosti
- završeno stručno usavršavanje iz pisanja prijedloga projekata koji će se financirati iz sredstava EU-a
- iskustvo u pripremi i provedbi EU projekata
- poznavanje rada na računalu
- aktivno znanje engleskog jezika

Uz pisanu prijavu na javni natječaj za imenovanje ravnatelja Javne ustanove Makarska razvojna agencija - MARA, potrebno je priložiti sljedeće dokumente:
- životopis
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (domovnica) i presliku osobne iskaznice
- diplomu visokoškolske ustanove kojom se dokazuje VII. stupanj stručne spreme društvenog smjera
- potvrdu o radnom iskustvu u struci u trajanju od najmanje 5 godina
- potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starija od 1 mjeseca)
- potvrdu o nekažnjavanju (ne starija od 6 mjeseci)
- potvrdu o završenom stručnom usavršavanju iz pisanja prijedloga projekata koji će se financirati iz sredstava EU-a
- potvrdu institucije koja je aplicirala i provodila EU projekte o sudjelovanju kandidata na istima i dokaz o provedbi EU projekata (ugovori i slično)
- dokaz o aktivnom znanju engleskog jezika

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave: osobno ime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona te po mogućnosti adresa elektroničke pošte.

Na javni natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo prijaviti osobe oba spola.

Osobe koje podnesu nepotpune i prijave izvan roka ne smatraju se kandidatima prijavljenima na javni natječaj. Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Prijave kandidata za imenovanje ravnatelja Javne ustanove Makarska razvojna agencija - MARA podnose se neposredno ili u zatvorenoj omotnici u roku 15 dana od dana objave javnog natječaja u „Narodnim novinama“ i mrežnim stranicama Javne ustanove Makarska razvojna agencija - MARA na adresu:
Javna ustanova Makarska razvojna agencija – MARA, Franjevački put 2, 21300 Makarska s naznakom:
„Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Javne ustanove Makarska razvojna agencija - MARA - ne otvarati“

Javni natječaj objavit će se i na oglasnoj ploči HZZ-a Regionalnog ureda Split, Ispostava Makarska, web-stranici i oglasnoj ploči Grada Makarske te na oglasnoj ploči Ustanove.

O vremenu i mjestu prethodne pisane provjere znanja kandidata, kao i o području na koje će se provjera odnositi, prijavljeni će biti obaviješteni putem mrežnih stranica Ustanove i oglasne ploče Ustanove najmanje 8 dana prije provođenja iste. Provjeri mogu pristupiti samo kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. S kandidatima koji zadovolje na pisanoj provjeri, obavit će se intervju sa svrhom utvrđivanja njihovih interesa, profesionalnih ciljeva i motivacije.
Ako kandidat ne pristupi pisanoj, odnosno usmenoj provjeri, smatra se da je povukao svoju prijavu na javni natječaj.
Izabrani kandidat pozvat će se da u primjerenom roku, a prije donošenja rješenja o imenovanju, dostavi uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.

O rezultatima javnog natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u roku 30 dana od dana isteka roka za podnošenje prijave. Po raspisanom javnom natječaju ne mora se izvršiti izbor, u kojem slučaju se donosi odluka o poništenju natječaja.

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).