Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u marketingu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • PROKURATOR d.o.o. za usluge

Opis posla

- istraživanje tržišta i trendova vanjskog oglašavanja
- prodaja vanjskog oglasnog prostora
- komunikacija sa sadašnjm i potencijalnim klijentima
- istraživanje tržišta i planiranje Internet kampanja
- kreiranje i izrada promotivnog sadržaja, ažuriranje web stranice
- vođenje profila tvrtke na društvenim mrežama
- oglašavanje na društvenim mrežama
- e-mail i AdWords kampanje
- praćenje učinka promotivnih aktivnosti i dr.
- administrativni i organizacijski poslovi

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- engleski jezik
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godina
- poslovna ekonomija-marketing, informatički management
- MS Office alati
- alati za kreiranje promotivnih materijala
- grafički dizajn
- PHP
- kreativnost i organizacijska sposobnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).