Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser caffee aparata (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

4500 HRK - 6000 HRK

Rok prijave:

  • MORALIS d.o.o.

Opis posla

MORALIS d.o.o. je osnovan 2002. godine sa sjedištem u Splitu i već više od 18 godina distribuiramo najbolje iz svijeta kave na području HR. Uvjereni da distribuiramo vrhunske proizvode, želimo na temeljima dugogodišnjeg iskustva i profesionalizma učvrstiti postojeće te osigurati nove prodajne kanale.

Naša djelatnost:
Distribucija Tchibo caffee, To Go program, Goppion espresso. Tehnička podrška i servis osigurani.

Tražimo djelatnika (m/ž) za servis i održavanje caffee aparata, WMF, vending uređaja.

Isključivo terenski rad za područje RH, baza Split.

Uvjeti:
- poželjno da je osoba tehničke struke (klimatizacije, elektronike, IT, telekomunikacije, mehanike i instalacija)
- poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- osnovna znanja o alatu i rukovanju istima
- volja za radom učenjem i napretkom

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 1

Jezici: Engleski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo:
- stalni radni odnos, ukoliko osoba zadovolji u probnom periodu / napomena isključivo terenski rad na području RH
- osigurana obuka kod koje očekujemo da pokažete volju za učenjem i radom (spremni smo ulagati i educirati osobu koja iskaže volju za radom i napretkom)
- početna plaća u fazi učenja je od 4500 do 6000 kn, a ako se radi o osobi s iskustvom i znanjem o uvjetima se razgovara (primanja će rasti ovisno o angažmanu i sposobnostima kandidata)

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Vaše prijave sa životopisom zaprimamo isključivo putem linka za prijavu.

Molimo da svoje prijave šalju isključivo osobe sa tehničkim iskustvom i tehničke struke.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).