Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

6500 HRK - 10000 HRK

Rok prijave:

  • Poliklinika Bilić Vision za oftalmologiju, ortopediju

Opis posla

Poliklinika Bilić Vision za oftalmologiju i ortopediju postoji već više od dvadeset godina na Ksaverskoj cesti 45, u sjevernom dijelu grada Zagreba. Pod stručnim vodstvom osnivačice dr. sc. Nadežde Bilić, specijalista oftalmologije, obavlja dijagnostiku i liječenje najrazličitijih očnih bolesti suvremenim metodama i opremom, uz tim liječnika specijaliziranih za pojedine segmente oka.

U svom oftalmološkom dijelu, uz usluge oftalmoloških pregleda, dijagnostike bolesti oka, operacija katarakte, strabizma i estetskih operacija oka, laserskog liječenja mrežnice i laserske trabekuloplastike te refraktivne kirurgije, obavljamo i operacije stražnjeg očnog segmenta (vitrektomije) kao i kompletno liječenje retinalnih bolesti (medical retina). Ukratko, po opusu oftalmoloških pregleda i zahvata radimo sve što se radi i u javnim klinikama za oftalmologiju, izdignuto na razinu usluge koje nudimo kao privatna ustanova.

Opis posla:
- posao medicinske sestre/medicinskog tehničara općeg smjera i/ili instrumentarka; u modernoj i brzorastućoj zdravstvenoj ustanovi za oftalmologiju i ortopediju
- asistencija liječnicima u ordinacijama, asistencija liječnicima u operacijskim salama
- prednost imaju kandidati s prethodnim radom u djelatnostima oftalmologije ili ortopedije ili radom u kirurškim djelatnostima (nije uvjet)
- od kandidata očekujemo marljivost, komunikativnost, spremnost za učenje i rad u timu

Zapošljavamo više kandidata.

Tražimo slijedeće osobine:
- osoba treba biti: marljiva, poštena, komunikativna i spremna na učenje te rad u timu
- obavezno znanje engleskog jezika i poznavanje Microsoft Office paketa

Instrumentari / instrumentarke imaju prednost.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (izvrsno)

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- rad u ugodnom kolektivu te poštivanje vašeg rada uz stimulativna primanja
- neradni vikendi i blagdani
- mogućnost učenja, osobnog napretka i razvoja
- cijenimo kreativnost, lojalnost i predanost poslu
- plaća je 6.500,00 kn – 10.000,00 kn ovisno o znanju i iskustvu

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).