Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnolog zavarivanja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Zagreb Montaža d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- upućivanje zavarivača u rad na projektu
- nadzor i kontrola rada zavarivača na projektu
- praćene kontrole konstrukcijskih zavara u predmontaži i montaži u mostogradnji
- vođenje svih potrebnih evidencija iz područja rada zavarivača
- kontrola kvalitete i ispitivanje izvedenih radova i ugrađenih komponenti u skladu sa zadanom tehničkom dokumentacijom
- drugi poslovi po nalogu voditelja radilišta

Uvjeti:
- završena izobrazba određene struke (SSS,KV,VKV)
- certifikat za tehnologa zavarivanja
- radno iskustvo minimalno tri godine na poslovima tehnologa, a prednost radno iskustvo na poslovima zavarivanja
- dobro poznavanje i razumijevanje tehničke dokumentacije
- iskustvo u korištenju aparata za zavarivanje
- spremnost za stručno usavršavanje
- sposobnost timskog rada
- prednost služenje njemačkim jezikom – razina znanja A2

Što nudimo:
- radni odnos na određeno/neodređeno vrijeme
- rad u inozemstvu i tuzemstvu
- kod rada na terenu smještaj je osiguran od strane poslodavca
- prijevoz na posao i s posla osigurava poslodavac

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).