Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj tima na terenu - elektroinstalater / električar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • ABP industrial solutions jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Tvrtka s višegodišnjim iskustvom koja se bavi elektroinstalacijama, industrijskim automatizacijama i industrijskim programiranjem te uspješno posluje s partnerima Republike Njemačke zbog povećanja opsega posla i stalnih novootvorenih projekata traži vođu skupine na terenu (m/ž).

Opis posla:
- slaba i jaka struja, povlačenje kablova, opći poslovi elektroinstalacija, automatizacija, pogonska elektrika, PLC programiranje

Uvjeti:
- znanje njemačkog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- računalna pismenost
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- znanje čitanja planova

Što nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- rad u dinamičnom timu
- plaćen prijevoz, smještaj, alat i radna odjela
- mogućnost napretka
- satnica ovisi o znanju i iskustvu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).