Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Saponia kemijska, prehrambena i farmaceutska industrija d.d.

Opis posla

Za potrebe Skladišno-distribucijskog centra Dubrovnik tražimo vozača (m/ž).

Opis posla
- preuzimanje robe u skladištu i prijevoz prema zadanim linijama
- utovar i istovar robe u kamion
- kontrola i predaja povrata
- održavanje vozila

Uvjeti:
- SSS vozač motornog vozila
- vozačka dozvola C kategorije, KOD 95, kartica vozača
- sa ili bez radnog iskustva

Potrebna dokumentacija za prijavu
- životopis
- preslika svjedodžbe o završenoj razini obrazovanja
- kopija vozačke dozvole i kartice vozača
- preslika dokaza o radnom iskustvu, te eventualnim dodatnim znanjima i vještinama

Od Vas očekujemo posvećenost poslu, kao i spremnost na stalno učenje i usavršavanje.

Što nudimo:
- redovita i sigurna primanja
- plaćene sve dodatke za prekovremeni rad ili rad izvan 1. smjene
- plaćeni troškovi javnog prijevoza
- svi Saponijini zaposlenici ostvaruju pravo na božićnicu, dar za djecu i druge pogodnosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).