Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u pripremi poslova i logistici (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ENPRO društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i energetiku

Opis posla

- upravljanje strojarskom dokumentacijom, računima i otpremnicama za tržište u Njemačkoj i povremeno za Hrvatsku
- komuniciranje sa podružnicom i investitorima u Njemačkoj
- povremeni odlasci u Njemačku

Adresa radnog mjesta: Samoborska cesta 145, Zagreb

Uvjeti:
- SSS
- potrebne godine iskustva: 2
- obavezno izvrsno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- računalna pismenost: Excel, Word
- vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- ugodno radno okruženje
- dodaci na plaću: Uskrs, Božić, regres
- mogućnost napredovanja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).