Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Brand manager / voditelj web shopa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • FROH d.o.o.

Opis posla

Tražimo proaktivnog, pozitivnog, urednog, točnog, temeljitog kandidata / kandidatkinju, s dobrim prodajnim i pregovaračkim sposobnostima, ambicioznu osobu, s energijom i željom za radom.

Vaši glavni zadaci bit će:
- odgovornost za upravljanje asortimanom (narudžbe, količine, rokovi, dostava, skladištenje)
- odgovornost za realizaciju postavljenih ciljeva
- analiza i praćenje potreba tržišta i prodaje robe, konkurencije i kretanja cijena te poduzimanje potrebnih aktivnosti
- kreiranje i analiza asortimana
- kreiranje budgeta i optimizacija zaliha
- prepoznavanje trendova i noviteta u području određenog dijela asortimana
razvoj cjenovne strategije i pozicioniranja brendova unutar asortimanskih grupa
- aktivna uloga u postupku od prodaje do nabave robe te praćenje isporuka robe, kontrola uvjeta kupovine, provjera najave roba od strane dobavljača i kontrola ispravnosti faktura
- planiranje akcijskih artikala

Od Vas očekujemo:
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
- izvrsne analitičke i organizacijske vještine
- poznavanje maloprodajnog tržišta kućanskih aparata i klimatizacije u Hrvatskoj i regiji
- izražene komunikacijske i vještine
- usmjerenost na ostvarenje rezultata
- napredno korištenje računala, osobito MS Office, internet
- Poznavanje internet prodaje i načina fukcioniranja iste
- samostalnost i proaktivnost u radu
- napredno poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Potrebne godine iskustva: 2

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Dodatna stimulativna primanja ovisna o rezultatima, mogućnost napredovanja i dodatno usavršavanje.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).