Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Tehno Štefanović

Opis posla

Tehno Štefanović d.o.o. je privatno poduzeće koje zapošljava 70-ak djelatnika. Prema stranici Poslovna.hr u 2019. godini ostvaruje prihod od 20.000.000 kn i ima bonitet A2. Naše djelatnosti su građevinarstvo te montaža i rekonstrukcija dalekovoda. Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Administrator sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Opis posla:
- popunjavanje i arhiviranje dokumenata
- rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i tel. pozivima
- surađivanje i komunikacija s knjigovodstvom i državnim institucijama (porezna uprava, HZZ, HZZO, MIO)
- pronalazak i rezervacija smještaja za radnike u Njemačkoj
- podrška voditeljima u organizacijskim i administrativnim poslovima
- otprema pošte i obrada poslovne dokumentacije
- vođenje evidencija, izrada putnih naloga

Uvjeti:
- radno iskustvo: 2 godine i više
- obrazovanje: SSS / VŠS
- obavezno poznavanje njemačkog jezika (razina B2)
- obavezno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- komunikativnost (razvijene sposobnosti usmene i pismene komunikacije na hrvatskom i njemačkom jeziku)
- organiziranost i pedantnost
- samostalnost i proaktivnost u rješavanju zadataka

Što nudimo:
- izvrsna primanja
- dinamičan i samostalan posao u timskom okruženju
- motivirajuću i poticajnu atmosferu
- ugovor na neodređeno, uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).