Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač na platformama UBER i BOLT (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

4000 HRK - 7000 HRK

Rok prijave:

  • DAKAKO j.d.o.o. za usluge

Opis posla

Tražimo više vozača za rad na UBER i BOLT platformi, radi se s našim vozilima u smjenama (u vozilima se nalazi službeni mobitel koji koristite za rad, kartica za gorivo (gorivo na naš trošak), polog) na području grada Zagreba i okolice.

Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Uvjeti:
- vozačko iskustvo B kategorije minimalno 2 godine
- potvrda o nekažnjavanju (ne smije biti starija od 6 mjeseci)
- početni taxi ispit je potreban (cijena ispita 200kn - www.ucp.hr, diplomu dobijete dan nakon ispita) ili ako imate C kategoriju ili srednju prometnu školu (smjer KV vozač) onda nije potreban
- obavezno iskustvo u vožnji s navigacijom
- komunikativnost, ozbiljnost, odgovornost prema poslu

Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu: vozač/ica mora imati navršenu 21 godinu starosti.

Nudimo:
- redovita isplata (40% od ostvarenog prometa) svaki tjedan (ponedjeljkom)
- blokada nije problem
- prijava obavezna od prvog dana
- umirovljenike također zapošljavamo

Molim samo ozbiljne i odgovorne osobe da se jave na natječaj.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).