Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donje Biljane

Rok prijave:

  • DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE IVAN PAVAO II

Opis posla

Poslovi medicinske sestre u domu za starije osobe.

Razina obrazovanja: SSS/VŠS

Potreban položen državni stručni ispit za medicinsku sestru.

Radno iskustvo: 1 godinu

Broj traženih radnika: 2

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).