Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćnik u nastavi (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Velika Gorica

Rok prijave:

  • Osnovna škola Eugena Kumičića

Opis posla

Ravnateljica OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica, J. Pucekovića 4 raspisuje natječaj za:

Pomoćnika u nastavi.

Broj traženih osoba: 1.

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme – 21 sat tjedno.

Prijevoz na rad: u skladu s propisima za zaposlene u osnovnim školama.

Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme.

Uvjeti:
- najmanje završena četverogodišnja srednja škola
- nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Kandidati koji ostvaruju prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17) dužni su priložiti dokumentaciju sukladno uputama na stranici https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.
Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve potrebne dokaze iz kojih se vidi navedeno pravo.

Opis poslova:
- osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi pružanje neposredne podrške i pomoći učenicima s teškoćama u razvoju sa ciljem poboljšanja njihovih obrazovnih postignuća, uspješnije socijalizacije i emocionalnog funkcioniranja

Uz prijavu na javni poziv, kandidati za pomoćnike dužni su priložiti:
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika)
- dokaz o državljanstvu
- dokaz da se ne vodi kazneni i istražni postupak (neovjerena preslika uvjerenja o nekažnjavanju – ne starije od dana raspisivanja natječaja)

Prijave se podnose na sljedeću adresu: Osnovna škola Eugena Kumičića, Josipa Puceković 4, 10410 Velika Gorica,
s napomenom „Za natječaj pomoćnika u nastavi“.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od raspisivanja natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Poziv za testiranje i način testiranja bit će objavljen na internetskoj stranici škole.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu OŠ Eugena Kumičića da se njegovi osobni podatci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku, te čuvaju u svrhu provođenja javnog natječaja za zapošljavanje.

Obavijest kandidatima o odabiru bit će objavljen na mrežnim stranicama Škole.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).