Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Mehaničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PSC Zagreb d.o.o.

Opis posla

PSC Zagreb posluje u Zagrebu, Capraška 3, u Velikoj Gorici na adresi Zagrebačka 115 te naša podružnica PSC Varaždin u Varaždinu na adresi Optujska 155. Vodeća smo autokuća na području države u prodaji i postprodaji za Opel vozila.

PSC Zagreb član je Njemačke AVAG grupacije. Avag holding SE je jedan od vodećih nezavisnih automobilskih trgovačkih poduzeća u Njemačkoj. Pod okriljem Augsburga gdje je središte vođenja Holdinga u ovom su trenutku ukupno 53 operativne tvrtke na 156 lokacija. AVAG ima većinski udio automobilskih salona u Njemačkoj, Austriji, Hrvatskoj, Poljskoj i Mađarskoj.

Mjesto rada: Zagreb, Velika Gorica

Opis posla:
- održavanje i servisiranje osobnih i lakih teretnih vozila
- montaža guma
- dijagnostika kvarova
- ostali radovi u ovlaštenom servisu

Uvjeti:
- obavezno radno iskustvo na istim/sličnim poslovima

Što nudimo:
- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme (s probnim radom - 6mj)
- poticajno radno okruženje
- radno vrijeme: 08:00 - 16:00 pon-pet
- naknadu za prijevoz

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).