Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Štefanec

6000 HRK - 8000 HRK

Rok prijave:

  • PIB extra, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Broj traženih radnika: 2.

Radni zadaci:
- poznavanja rada i upravljanje CNC strojem
- podešavanje CNC stroja
- međufazna kontrola obradka na stroju
- kontrola gotovog proizvoda na stroju
- implementacija u skladu s programima i nacrtima
- pomoć drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade

Posebne pogodnosti:
- mogućnost stalnog zaposlenja
- sustav nagrađivanja i stimulacija
- poticajna i ugodna radna atmosfera
- osiguran topli obrok
- rad u tri smjene (noćni rad): od 06:00 do 14:00 h, od 14:00 do 22:00 h i od 22:00 do 06:00 h

Plaća: ovisno o zalaganju i rezultatima osobnog rada i rada cijelog tima, mjesečna primanja tog radnog mjesta 6000 - 8000 kn.

Uvjeti:
- NKV/KV/SSS/VŠS

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).