Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent prodaje u trgovini ortopedskim pomagalima (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Medical One d.o.o

Opis posla

- prodaja i izdavanje na doznaku HZZO-a ortopedskih pomagala u specijaliziranoj trgovini medicinskih proizvoda.
- prodaja i izdavanje medicinskih proizvoda i ortopedskih pomagala pacijentima na potvrdu HZZO u skladu s propisima
- direktna prodaja kupcima i informiranje istih o proizvodu - vođenje blagajne i realizacija dnevnih prometa i polog gotovog novca
- izdavanje računa i ponuda za maloprodajne kupce - obrada i računa za ortopedska pomagala i slanje na naplatu HZZO
- vođenje evidencije naručene, zaprimljene i prodane robe - vrši povrat neispravne robe uz prateću dokumentaciju
- svakodnevni kontakt s postojećim klijentima - odgovornost za stanje robe na maloprodajnom skladištu

Uvjeti:
- SSS/VŠS fizioterapeut, radni terapeut ili drugi medicinski smjer
- radno iskustvo minimalno dvije godine na poslovima prodaje; poželjno na istim ili sličnim poslovima
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine
- poznavanje rada na računalu
- osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).