Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stilist interijera (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • Cadoro d.o.o.

Opis posla

Rad na radnom mjestu stilista interijera podrazumijeva:
- prodaju - rad s klijentima, stručno savjetovanje i predstavljanje proizvoda
- izradu ponuda i projekata (program Sketchup)
- slanje i vođenje narudžbi; ažuriranje prodajnih materijala
- brigu o uređenju i urednosti salona te drugi poslovi po potrebi

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- znanje rada u programima Office paketa, Sketchup-u
- znanje engleskog jezika
- prednost znanje talijanskog jezika
- prednost iskustvo rada u trgovini namještajem
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme
- mogućnost napredovanja

Poželjno je slanje CV-a s motivacijskim pismom te portofoliom (do 10Mb) ili linkom na web stanicu.

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).