Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vodoinstalater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Oliva nova d.o.o.

Opis posla

Traži se vodoinstalater/ka za rad u smjeni kao i rad vikendom. Tvrtka se bavi odštopavanjem kanalizacijskih odvoda te vodoinstalacijskim uslugama.

Potrebni uvjeti:
-B kategorija (kombi vozilo B kategorije)
-iskustvo poželjno, ali nije uvjet
-komunikativnost

Što nudimo:
-plaćenu edukaciju za kandidate bez iskustva
-primanja ovisno o stupnju samostalnog obavljanja traženog poslova
-službeno vozilo (samo u slučaju samostalnog rada)
-prijava na neodređeno sa probnim rokom od 3 mjeseca
-uskrsnica i božićnica

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).