Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Stari Grad

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • LUPI, bravarski obrt, vl.Marino Lupi, Stari Grad, Ulica Predraga Bogdanića 5

Opis posla

Bravarski obrt Lupi, smješten u Starom Gradu na Hvaru. Bavimo se izradom željeznih konstrukcija, vrata, ograda, pergola...

Opis posla:
- rad u obiteljskom obrtu
- radi se zajedno s vlasnikom obrta
- pomoć u izradi željeznih konstrukcija, vrata, pergoli itd.
- rezanje željeza, brušenje zavarenih ograda, montaža proizvedenih proizvoda

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: KV
- bez radnog iskustva

Što nudimo:
- ugovor na određeno vrijeme
- rad na puno radno vrijeme
- plaća: 6000 - 7000 kn
- smještaj osiguran u našoj obiteljskoj kuci, poseban ulaz i odvojen smještaj (soba, kuhinja i kupaona)
- obrt se nalazi u sklopu kuće, pa nema putovanja na posao i s posla
- radno vrijeme od 08:00 do 14:00, pa 1 sat pauze za ručak, pa od 15:00 do 17:00
- subotom od 08:00 do 13:00, nedjelja slobodna
- moguće ostati prekovremeno po želji uz plaćanje prekovremenog rada

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).