Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Asistent voditelja projekta (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Slavonski Brod

Application deadline:

  • M-SMOLJANOVIĆ j.d.o.o.

Job description

Opis poslova:
- asistira voditelju projekta u planiranju i provedbi velikog infrastrukturnog projekta
- vodi projektnu dokumentaciju, organizira i sudjeluje na radnim sastancima vezanim za projekt
- brine o učinkovitosti provedbe projekta kroz jasnu i preciznu koordinaciju projektnog tima
- prati ključne pokazatelje uspješnosti projekta uključujući budžet projekta
- izvještava o tijeku projekta
- pruža projektnu podršku ostalim projektima u tvrtci

Uvjeti:
- iskustvo u provedbi projekata
- potvrdu o završenoj edukaciji prema nekoj od PM metoda
- visoka razina samostalnosti i odgovornosti u radu
- izražena proaktivnost i sposobnost generiranja novih ideja
- vještina rješavanja problema i prilagođavanja promjenama
- izvrsne organizacijske vještine glede upravljanja vremenom i prioritetima
- izvrsne komunikacijske vještine
- timski duh
- aktivno korištenje MS Office paketa (naročito Excel, Power Point, Word)
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- mogućnost kontinuiranog profesionalnog razvoja i usavršavanja
- dinamičan posao unutar ugodnog okruženja
- radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom

Mjesto rada: Slavonski Brod i teren - Hrvatska i inozemstvo.

Na terenu je osiguran smještaj i prijevoz.

Radnici se u inozemstvu zapošljavaju kao izaslani radnici.

Broj traženih radnika: 2.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: smjena - prijepodne.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).