Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Majstor za prirubnice (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Nizozemska

Application deadline:

  • TEMPUS OCTO d.o.o. za usluge

Job description

Za potrebe nizozemskog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji majstor za prirubnice (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- obrada cijevi tijekom industrijske montaže
- montaža i demontaža spojeva prirubnice
- korištenje alata za montažu prilikom čega ste odgovorni za ispravno korištenje, upravljanje i održavanje
- premještanje izradaka pomoću viličara i alata za dizanje

Uvjeti:
- potrebno 5 godina iskustva
- osnovno znanje jezika engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- iskustvo u navedenim poslovima
- EU papiri
- samostalnost u radu

Dodatne pogodnosti:
- plaća ovisi o kvalifikacijama (početna 2250 eura neto za 40 sati rada tjedno)
- pomoć kod pronalaska smještaja (u blizini radnog mjesta)
- prijava preko nizozemskog poslodavca

Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).