Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Radijski tehničar - tonski realizator (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Ivanec

Application deadline:

  • VIP MEDIA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za marketing

Job description

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.
Radno vrijeme: puno radno vrijeme.
Smještaj: nema smještaja.
Naknada za prijevoz: djelomično.

Opis posla: radijski tehničar/radijska tehničarka upravlja elektroničkim instrumentima, sudjeluje u zabavnim i glazbenim priredbama.

- poznavanje rada na računalu
- dodatne vještine i sposobnosti: komunikativnost, preciznost i temeljitost u radu, poznavanje i korištenje jezičnih normi u govoru i pismu, pravodobno obavljanje poslova, točne objektivne i cjelovite informacije, poštivanje pravila novinarske etike, poštivanje zakonskih propisa

Ostale informacije:
- raspored rada određen je satnicom programa i često se odvija u smjenama
- rad se obavlja u klimatiziranim prostorima (u studiju) i na terenu (priredbe)
- odabrani kandidati/kandidatkinje imaju obvezu odraditi audiciju

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).