Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Dizajner / Product designer (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • STYPE CS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Job description

Opis posla:
- izrada brošura
- izrada promotivnih materijala za Web
- izrada identiteta proizvoda
- organizacije sajmova, identiteta štanda
- fotografiranje proizvoda ili izrada 3D modela istoga za potrebe promocije i reklame

Uvjeti:
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- afinitet prema high-tech industriji
- iskustvo u korištenju barem jednog od ovih ili srodnih alata: Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere, After Effects
- portfolio svojih radova

Kako se prijaviti:
- pošalji nam CV na engleskom jeziku

Stručna sprema: SSS/VŠS/VSS

Jezici: engleski (napredno)

Što nudimo:
- dinamičan rad u mladom timu IT stručnjaka
- posao u inovativnoj mladoj tvrtci koja brzo raste i proizvodi uzbudljive proizvode za televizijsku i filmsku industriju na koje možeš biti ponosan
- neformalno radno okruženje sa fleksibilnim radnim vremenom
- mogućnost stalnog radnog odnosa uz probni rok
- otvoreni smo i za suradnju po projektima sa freelancerima
- u slučaju zaposlenja, radilo bi se iz ureda u Zagrebu

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).