Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj skladišta (m/ž)

Zagreb, Sveta Nedelja

Application deadline:

  • Harvey Norman Croatia d.o.o.

Tražite novi izazov? Prilika za uspjeh!

Harvey Norman jedno je od najvećih i najbrže rastućih trgovačkih poduzeća današnjice.

Naša poslovna filozofija temelji se na:

  • uspješnoj radnoj okolini koju stvaraju ljudi svojim znanjem, iskustvima, pozitivnim razmišljanjem

Nudimo Vam priliku za rad u ugodnoj radnoj okolini i uspješnom okruženju. Tražimo odgovorne, motivirane, kompetentne, ambiciozne ljude za radno mjesto:

Opis posla:

  • koordinacija i nadzor rada u skladištu
  • osigurati nesmetano odvijanje aktivnosti u skladištu
  • vođenje i motivacija zaposlenika u skladištu
  • nadzor nad korištenjem zaštitne opreme za zaposlenike i briga za siguran rad u skladištu
  • zaprimanje robe i materijala
  • vođenje knjiga primljene i izdane robe
  • kontrola količine i kvalitete pristigle robe
  • skladištenje zaprimljene robe
  • prijavljivanje oštećene robe
  • sudjelovanje u inventuri
  • utovar robe za dostavu, pakiranje krhke robe i eksponata izbjegavajući oštećenja tijekom prijevoza ili prilikom istovara robe kod kupca
  • briga za tehničku ispravnost i čistoću vozila
  • izvještavanje o povratu robe u skladište ili trgovinu kako bi se pripremili odgovarajući dokumenti
  • sudjelovanje u održavanju skladišta
  • osigurati robu, materijal, opremu i sredstva za rad od otuđenja i oštećenja
  • obavještavanje nadređenih o prikladnosti korištenja vozila u prometu i drugim problemima koji mogu nastati u vezi s tim
  • obavljanje drugih poslova i zadataka prema uputama nadređenih

Očekivanja od kandidata:

  • minimalno srednja stručna sprema
  • poželjno 5 godina radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
  • potrebno poznavanje engleskog jezika
  • potrebno poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • poželjno poznavanje asortimana proizvoda
  • prednost položen ispit za upravljanje viličarom
  • dobre organizacijske i upravljačke sposobnosti, te motiviranost za rad
  • tehnička znanja i vještine
  • sposobnost rješavanja sukoba
  • prednost poznavanja skladišnih dokumenata
  • prednost poznavanja namještaja
  • preuzimanje odgovornosti kod rješavanja radnih zadataka

Nudimo Vam:

  • rad u dinamičnom, profesionalnom i uređenom radnom okruženju sa mogućnostima osobnog i poslovnog razvoja
  • početno mentorstvo
  • rad u ugodnom radnom okruženju
  • mjesto rada: Zagreb, Sveta Nedelja
  • puno radno vrijeme, u smjenama
  • plaćeni troškovi prijevoza
  • sklapanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme uz probni rok

Ukoliko ste zainteresirani i ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, motivirani ste za posao i volite rad s ljudima, molimo Vas da se prijavite do 16.04.2021.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).