Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Monter na odjelu namještaja i spavaćih soba (m/ž)

Pula

Application deadline:

  • Harvey Norman Croatia d.o.o.

MONTER NA ODJELU NAMJEŠTAJA I SPAVAĆIH SOBA (m/ž) - Pula

OPIS POSLA:

  • popravak i montaža namještaja
  • tehnička podrška odjelu
  • popravak, montaža i sastavljanje elemenata u gotov proizvod
  • rastavljanje i montaža namještaja u trgovini i na terenu
  • osigurati robu, materijal, opremu i sredstva za rad od otuđenja i oštećenja

OČEKIVANJA OD KANDIDATA:

  • poželjno srednja stručna sprema (stolarstvo i slična usmjerenja)
  • 1-2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • dobre organizacijske vještine
  • samostalnost, posvećenost i motiviranost za rad
  • komunikacijske sposobnosti
  • poželjno poznavanje asortimana proizvoda
  • tehnička znanja i vještine
  • sposobnost rada pod opterećenjem
  • timski rad

Radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim radom od šest mjeseci.

Kandidati zainteresirani za ovo radno mjesto mogu se prijaviti isključivo putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).