Send to friend

Tehnolog (m/ž)

Sveti Ivan Zelina

Application deadline:

  • GEUS d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i turistička agencija
  • Web: https://geus.hr/

Job description

Proizvodno-trgovačko društvo GEUS d.o.o. iz Komina, Filipovići 1 G, (Sv. Ivan Zelina), traži tehnologa (m/ž) za rad u odjelu Razvoja i Kontrole kvalitete.

Opis posla:
- sudjelovanje u razvoju novih proizvoda
- izrada tehničke dokumentacije (deklaracije i specifikacije proizvoda)
- kontrola kvalitete gotovih proizvoda (mikrobiološke, kemijske i fizikalne analize)
- praćenje odgovarajuće zakonske regulative
- ostali poslovi u odjelu Razvoja i Kontrole kvalitete

Radno mjesto: 10383 Komin, Filipovići 1G, (Sv. Ivan Zelina).

Requirements

Od kandidata očekujemo:
- uvjerenje o završenom Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- timski duh, spremnost na učenje i vedar karakter
- marljivost, odgovornost u radu i težnju za samostalnošću u obavljanju radnih zadataka
- vozačka dozvola B kategorije

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic)

Driving category:

B

What we offer

- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- ugodno i poticajno radno okruženje, mogućnost napredovanja, dodatnu izobrazbu
- isplatu prigodnih nagrada (božićnice, dara za dijete, radne rezultate)
- radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, od 08:00 h do 16:00 h

Molimo kandidate da svoje životopise najkasnije do 22. svibnja ove godine pošalju putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).