Send to friend

Radnik za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama s invaliditetom (m/ž)

Vodice

Application deadline:

  • CENTAR ZA SOCIJALNU INKLUZIJU ŠIBENIK

Job description

Radnik/ca za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama s invaliditetom, projekt „Uključimo se za njih“, SF.3.4.11.01.0075

Opis poslova:
- organiziranje prehrane
- obavljanje kućanskih poslova
- održavanje osobne higijene
- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba

Svaki zaposlenik/ca pružat će potporu i podršku za najmanje šest korisnika/ca.

Mjesto rada: područje Grada Vodica

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme – novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: puno radno vrijeme (8 sati dnevno/40 sati tjedno)

Requirements

Uz prijavu na javni natječaj osoba koja se javlja na natječaj za Radnik/ca za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama s invaliditetom, dužna je priložiti dokumente, i to:
- životopis (obavezno navesti adresu, broj telefona, mobitela, e-mail ukoliko kandidat posjeduje)
- presliku osobne iskaznice
- presliku dokaza o završenom obrazovanju
- ispis elektroničkog zapisa podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrda o podacima evidentiranim u evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana objave natječaja
- presliku uvjerenja da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak, a koje nije starije od 3 mjeseca od dana objave natječaja

You can apply to this ad via application link or via phone.

Contact info

Phone:

+385 22 312 171

Professional qualification:

Low skilled, Skilled, High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

What we offer

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Job type:

Temporary

Notice:

We support employing disabled persons

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).