Send to friend

Voditelj restorana / FnB manager (m/ž)

Imotski

Application deadline:

EMOTHEO heritage hotel**** je jedinstveni hotel u sklopu kojeg je TRI SUNCA restaurant & bar, a naša lokacija je u Imotskom pored Modrog jezera.

Job description

Tražimo voditelja restorana s ugostiteljskim iskustvom u gastronomiji i znanjem koji će u manirama domaćice / domaćina upravljati svojim ljudima i restoranom na zadovoljstvo naših gostiju.

Opis posla:
- organizacija i kontrola posluživanja hrane, vina i drugih pića
- organizacija rada osoblja restorana i kuhinje
- organizacija i kontrola kvalitete poslovanja
- izrada i kontrola proračuna hrane i pića te kontrola troškova
- praćenje i kontrola prihoda od prodaje hrane i pića
- komunikacija s dobavljačima, sastavljanje i slanje narudžbi hrane i pića
- direktna kupovina, preuzimanje i dostava namirnica prema potrebi
- vođenje sustava robno knjigovodstvene evidencije
- kontrola zaliha i provođenje inventura u suradnji s voditeljem kuhinje i drugim osobljem
- sastanci s klijentima i planiranje posebnih događaja
- planira i sudjeluje u provođenju marketinških aktivnosti
- sudjeluje u kreiranju i izmjenama karte jela i pića
- planira i organizira edukacije zaposlenika
- na raspolaganju je za posluživanje u restoranu prema potrebi
- briga o zadovoljstvu gosta
- ispunjava ostale zadatke po nalogu direktora

Requirements

- posjeduje lijepe manire ponašanja i bontona
- odlične komunikacijske vještine
- ažuran i dostupan u pisanom i usmenom dijelu komunikacije
- sklonost timskom radu i profesionalnost
- izvrsno poznavanje hrane, vina i drugih pića
- izvrsno poznavanje posluživanja hrane i pića
- rješavanje problema i samoinicijativnost
- kreativnost
- briga o gostima
- izvrsno znanje rada na računalu i blagajni

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

3-5

Languages:

Croatian (level vocal - excellent, level written - excellent), English (level vocal - excellent, level written - excellent)

What we offer

- plaća i prijava u punom iznosu
- stimulacija za postignute rezultate
- cjelogodišnji posao
- edukacije prema potrebi
- 1 dan u tjednu slobodan
- plaćeni godišnji odmor
- pozitivno radno okruženje
- ostalo prema dogovoru

Job type:

Permanent

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).