Send to friend

Monter termotehničkih instalacija (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Frigoooprema d.o.o. je tvrtka za klimatizaciju koja već više od tri desetljeća postavlja standarde u industriji. Osnovani smo 1996. godine s vizijom pružanja vrhunskih usluga u servisu, odražavanju i montaži rashladnih i klimatizacijskih sustava. Kroz godine predanog rada i neprestanog usavršavanja, postali smo sinonim za pouzdanost, kvalitetu i stručnost u našem području. Naš tim HVAC stručnjaka posvećen je tome da potrebe za klimatizacijom budu savršeno zadovoljene, bilo da se radi o jednostavnim objektima ili velikim industrijskim kompleksima. Tvrtka Frigoprema je ovlaštena servisna tvrtka za većinu svjetski priznatih rashladnika vode i VRF sustava, sa vlastitim timom stručnjaka opremljenih za sve zadatke servisiranja i puštanje u rad.

Djelatnosti:
- redovno i preventivno održavanje i servisiranje rashladnika vode, dizalica topline, klima uređaja te rashladnih i klimatizacijskih sustava koje je potrebno periodički održavati
- izvođenje instalacijskih radova na montaži strojarskih instalacija (klimatizacija, radijatorsko grijanje, podno grijanje, VRF sustavi, ugradnja dizalica topline, rashladno toplinske stanice, ventilokonvektorsko grijanje i hlađenje, ventilacijski razvodi i distribucija zraka )
- prodaja rashladnika vode / dizalica topline, klima uređaja i VRF sustava
- distribucija i servis frigo alata proizvođača Yellow Jacket

Job description

Za našu poslovnicu u Zagrebu tražimo novog kolegu da nam se pridruži na poziciji:

Monter termotehničkih instalacija (m/ž).

Opis posla:

Montaža, instalacija i spajanje rashladnih i klimatizacijskih uređaja - rashladnici vode, dizalice topline, klima komore, VRF sustavi, klima uređaji, ventilokonvektori:
- montaža bakrenih cijevi i pripadajućih nosivih elemenata
- montaža i spajanje klima komora
- zavarivanje bakrenih cjevovoda - tvrdi lem
- montaža ventilacijskih kanala
- montaža toplinske izolacije na bakrene cijevi
- izvedba tlačne probe dušikom i vakuumiranje sustava
- punjenje sustava rashladnim medijem

Ukoliko se pronalazite u nekom od ovih opisa javite nam se i postanite član našeg tima.

Requirements

Što mi očekujemo od kandidata:
- samostalnost u radu
- iskustvo na istim i sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije

Driving category:

B

What we offer

Od nas možete očekivati:
- stručnu obuku i usavršavanje na području montaže strojarskih instalacija
- službeni mobitel
- stimulativna primanja sukladno kompetencijama
- ugovor na neodređeno uz probni rok
- osigurana radna odjeća i obuća
- naknada troškova prijevoza od i do mjesta prebivališta
- dodatno zdravstveno osiguranje
- dopunsko zdravstveno osiguranje
- uplate u treći mirovinski stup

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).