Send to friend

Suradnik za prijevoz novca (m/ž)

Bjelovar, Dubrovnik, Pula, Rijeka, Varaždin, Zagreb

Application deadline:

  • FINA gotovinski servisi d.o.o.

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka sigurnog prijevoza vrijednosnih pošiljki u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poštujući zakonske propise i zahtjeve osiguravajućih kuća i sve potrebe svojih klijenta vodeća smo tvrtka za pružanje usluga sigurnog prijevoza vrijednosnih pošiljki.

Trenutno zapošljavamo preko 800 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Mjesto rada:

  • Bjelovar, Dubrovnik, Pula, Rijeka, Varaždin, Zagreb

Broj izvršitelja: više izvršitelja

Opis poslova:

  • poslovi pratnje i primopredaje vrijednosnih pošiljki
  • nadzire, koristi i upravlja sustavom i sredstvima elektrokemijske zaštite
  • rukuje s ključevima, alarmima i šiframa
  • vodi propisane evidencije i izrađuje standardizirana izvješća
  • surađuje s ovlaštenim osobama korisnika usluge

Uvjeti:

  • komunikacijske vještine
  • spremnost na smjenski i terenski rad
  • spremnost na rad u odori
  • SSS

Što nudimo:

  • izazovan i odgovoran posao
  • stručno usavršavanje tijekom rada (mogućnost ishođenja zaštitarske licence)
  • rad u 1. smjeni, nedjelje i blagdani neradni, svaka druga subota radna
  • Kolektivni ugovor koji regulira:
    • stimulativna primanja
    • uvećanje osnovice plaće za minuli rad
    • naknadu za prijevoz i topli obrok
    • božićnicu, regres
    • poklon bon za Uskrs
    • dar za djecu do 12. g. starosti
    • jubilarne nagrade
    • jednokratne pomoći
    • dobrovoljno zdravstveno osiguranje
    • godišnji odmor do 30 dana
    • uvećanje koeficijenta za rad u posebnim okolnostima (prekovremeni rad)
    • nagrada zaposlenicima za uspješno poslovanje (u 2023. godini zaposlenicima su isplaćene sve iznad navedeno u maksimalnom neoporezivom iznosu sukladno zakonskim propisima)

Pošaljite nam svoju prijavu s povjerenjem putem linka za prijavu do 05.06.2024.

Čekamo Vas!

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Security iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).