Send to friend

Prodajni agent u call centru (m/ž)

Osijek

Application deadline:

Motivira li Vas rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju? Jeste li komunikativni i volite rad s ljudima? Ovo je oglas za Vas!

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o. traži pojačanje za poziciju PRODAJNI AGENT U CALL CENTRU. Novi projekti i sve veći broj klijenata koji nam poklanjaju svoje povjerenje zahtjevaju proširenje našeg tima.

Mi smo pioniri umrežavanja i uspostavljanja poslovnih veza između domaćih i stranih tvrtki, a možemo se pohvaliti višegodišnjim iskustvom u poslovanju koje svakodnevno obogaćujemo radom na četiri različita europska tržišta.

Job description

Prodajni agent u call centru ima sljedeća zaduženja:
- suradnju s postojećim klijentima
- predstavljanje usluga bonitetne kuće CompanyWall
- rado usvajanje novih znanja i vještina
- redovito komuniciranje s novim klijentima

Requirements

Od kandidata očekujemo:
- poznavanje rada u Office paketima i osnova rada na računalu
- kolegijalnost i sklonost timskom radu
- preuzimanje inicijavite
- dobre komunikacijske i pregovaračke vještine

What we offer

- stalno usavršavanje i stjecanje novih znanja i vještina
- aktivan i dinamičan posao u telemarketing
- redovita fiksna plaća i bonusi
- osiguran topli obrok, mentorstvo i edukacija
- organizaciju različitih događanja od strane tvrtke
- zabavan posao u mladom dinamičnom timu na kojemu možete dobro zaraditi

Zvuči li ovo kao idealna pozicija za Vas, svakako nas kontaktirajte!

Očekujemo Vas!

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).