Send to friend

Trgovac / Voditelj (m/ž)

Vodice, Šibenik

Application deadline:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske sada već 30 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve.

Job description

Pozivamo na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Trgovac / Voditelj (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla:
- prodaja robe
- popunjavanje polica, kontroliranje, deklaracija, ispravnosti i rokova valjanosti robe
- komunikacija s kupcima
- briga o maloprodajnom mjestu
- rad na blagajni
- timski rad
- koordinacija zaposlenika unutar diskonta

Requirements

- SSS (prednost: trgovački smjer)
- minimalno jednogodišnje radno iskustvo na odgovarajućim poslovima (prednost -
iskustvo u radu s prehrambenim proizvodima)
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- temeljitost i samostalnost u radu
- poznavanje rada na računalu (MS Office)

Professional qualification:

High school

Skills:

MS Office

What we offer

- fleksibilno radno vrijeme
- atraktivnu plaću, stimulativne uvjete rada
- mogućnost napredovanja
- ugodnu radnu atmosferu

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).