Send to friend

Magistar farmacije (m/ž)

Zagreb, Samobor, Rijeka, Opatija

Application deadline:

  • Zdravstvena ustanova za ljekarničku djelatnost Ljekarne VAŠE ZDRAVLJE

Ljekarne Vaše zdravlje moderna je ljekarnička ustanova koja prati europske i svjetske trendove oslanjajući se na znanja, vještine i vrijednosti naših ljekarnika stečenih cjeloživotnim učenjem i usavršavanjem.

Danas se u sastavu Ljekarni Vaše zdravlje nalazi više od 42 ljekarni diljem Hrvatske.

Više od 250 zaposlenih zdravstvenih stručnjaka svakodnevno vodi brigu o opskrbi te nudi savjete o ispravnoj i sigurnoj primjeni lijekova, medicinskih proizvoda, dermokozmetike, dodataka prehrani, homeopatskih lijekova te ostalih proizvoda za njegu i očuvanje zdravlja.

Naša misija je pružanje ljekarničke skrbi najvišeg standarda i potpuna usmjerenost na korisnike usluga i proizvoda iz asortimana koje smo pažljivo birali.

U potrazi smo za kandidatom na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb, Samobor, Rijeka, Opatija

Opis posla:

  • izdavanje lijekova na recept i bez recepta, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih zakonom
  • izrada i izdavanje magistralnih i galenskih pripravaka
  • savjetovanje korisnika
  • prikupljanje podataka o interakcijama lijekova te prijava istih nadležnom tijelu
  • briga o kvalitetnoj opskrbi ljekarne i narudžbama
  • provođenje smjernica Dobre ljekarničke prakse i načela etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
  • praćenje novosti u donošenju zakona i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti i provođenje donesenih odluka
  • uspostavljanje kontakata s liječnicima u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, specijalističkim ordinacijama, staračkim domovima i ostalima

Uvjeti:

  • VSS, magistar farmacije
  • položen stručni ispit i važeća licenca za samostalni rad
  • poznavanje rada na računalu
  • poželjno poznavanje Eskulap programa za ljekarne
  • pedantnost i komunikacijske vještine

Nudimo Vam:

  • kontinuirani osobni razvoj te stručne edukacije
  • poticajno radno okruženje, otvorena komunikacija i timski rad
  • rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • samostalno i odgovorno radno mjesto
  • daljnji profesionalni razvoj, stručne edukacije i usavršavanje
  • regres i božićnica
  • naknada za prijevoz i topli obrok
  • nagrade za uspješno poslovanje firme
  • mogućnost članstva u Multisportu

Ako ispunjavate sve tražene uvjete i želite se priključiti našem timu, prijavite se putem donjeg gumba te priložite svoj životopis.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji ispunjavaju sve uvjete natječaja, a ostalima zahvaljujemo na interesu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pharmaceutics and Biotechnology iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).