Send to friend

Voditelj terenskih radova (sanacije kanalizacija i vodovoda) (m/ž)

cijela Hrvatska

Application deadline:

  • IND - EKO industrijska ekologija i zaštita okoliša, d. o. o.
  • Address: Korzo 40, 51000 Rijeka

Opis radnog mjesta:

  • poslovi voditelja radilišta u pogonu poslodavca te na terenu i na raznim radilištima
  • kontrola organizacije radilišta, podnošenje izvještaja o stanju na radilištima (količini izvedenih poslova, količini preostalih poslova)
  • rad na operativnim poslovima – sanacije cjevovoda bez iskopavanja; radovi niskogradnje
  • izrada kalkulacija za izradu ponuda

Uvjeti:

  • prvostupnik ili magistar građevine

Tražimo kandidate koji ispunjavaju sljedeće uvjete:

  • odlično poznavanje rada na PC-u (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno poznavanje barem jednog stranog jezika (u govoru i u pismu): engleski, njemački ili talijanski jezik
  • spremnost na putovanja i povremeni terenski rad van sjedišta Poslodavca
  • smisao za organizaciju i timski rad

Osobni profil:

  • precizna, temeljita i odgovorna osoba
  • visoki profesionalni standardi
  • izražene organizacijske vještine
  • razvijena analitička sposobnost
  • želja sa stručnim usavršavanjem
  • spremnost na rad u dinamičnoj sredini
  • spremnost na rad u kratkim rokovima
  • nije potrebno prethodno iskustvo

Što nudimo:

  • vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme; puno radno vrijeme
  • atraktivna i konkurentna primanja

Pismene zamolbe i životopise poslati isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).