Send to friend

Inženjer elektrotehnike za energetsku učinkovitost i obnovljive izvore energije (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Ugo group d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Naša povezana društva posluju unutar brenda Amadria park.
Amadria Park predstavlja svjež pristup hotelskom smještaju, sadržajima i atrakcijama, s izvrsnom razinom usluge i kontinuirane inovacije. Hoteli visoke kategorije te autokampovi smješteni su na lokacijama - Opatija, Šibenik, Trogir i Zagreb.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Job description

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Inženjer elektrotehnike (m/ž) za energetsku učinkovitost i obnovljive izvore energije.

Opis radnog mjesta:
- razrada rješenja i primjena elektrotehničkih mjera povećanja energetske učinkovitosti u hotelskim objektima
- suradnja na izradi tehničke dokumentacije u fazi projektiranja fotonaponskih elektrana
- planiranje, provedba i kontrola izvođenja radova podizvoditelja na gradilištu
- redovito informiranje i koordinacija sa svim sudionicima u gradnji
- pripremanje dokumentacije za tehnički pregled
- poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona
- rad u uredu i na terenu

Requirements

- visoka stručna sprema / viša stručna sprema / sveučilišni ili stručni prvostupnik / magistar struke
- položen stručni ispit je prednost
- najmanje 3 godine iskustva na istim poslovima
- iskustvo u projektiranju fotonaponskih elektrana je prednost
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Office, Autocad/Revit)
- razvijene organizacijske vještine, odgovornost, proaktivnost i sklonost timskom radu
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

You can apply to this ad via application link or by letter in writing.

Contact info

Letter:

Ugo group d.o.o., Savska cesta 165, 10000 Zagreb

Professional qualification:

Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

3

Languages:

English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Driving category:

B

Skills:

AutoCAD, MS Office, Revit

What we offer

- motivirajuću radnu sredinu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 27.05.2024. godine.

Job type:

Temporary

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).