Send to friend

Brand manager za uvoz (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na hrvatskom tržištu već 30 godina. Tražimo sposobne i stručne osobe koje svojim znanjem i iskustvom mogu doprinijeti ostvarenju zajednički postavljenih ciljeva.

Job description

Ukoliko želite raditi u ugodnom okruženju prijavite se na radno mjesto:

Brand manager za uvoz (m/ž).

Opis posla:
- obavljanje poslova nabave robe s postojećim dobavljačima
- pronalazak novih dobavljača
- vođenje pregovara i ugovaranje poslova
- praćenje kretanja cijena i stanja zaliha robe
- drugi srodni poslovi vezani za nabavu robe

Requirements

- VSS ekonomskog ili srodnog smjera
- minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima nabave robe
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office, napredno Excel)
- izražene komunikacijske, organizacijske i pregovaračke vještine
- aktivno znanje jednog svjetskog jezika u govoru i pismu

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

3

Skills:

Excel, MS Office

What we offer

- stimulativna primanja
- rad u dinamičnom i produktivnom radnom okruženju
- osobno i profesionalno usavršavanje

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).