Send to friend

Konobar (m/ž)

Split

Application deadline:

Job description

Traži se:

Konobar (m/ž).

Opis posla:
- pružanje usluge pripremanje i posluživanja pića
- postavljanje i pripremanje stolova, ispostavljanje računa i naplata
- dnevna priprema sredstava za rad, vršenje pregleda stanja zaliha pića i napitaka
- održavanje prostora za rad (šanka) i svih aparata koji se nalaze u njemu

Requirements

Traženi uvjeti i osobine:
- radno iskustvo od 1 godine na sličnoj poziciji
- komunikativnost, ljubaznost, uniformiranost, urednost, odgovornost
- znanje o ponuđenim proizvodima i načinima pripreme
- sposobnost prezentacije proizvoda i povećanja obujma posla
- sposobnost rada u timu većeg broja ljudi

Jezici:
- engleski - srednja ili viša razina komunikacije

Professional qualification:

High school

Years of work experience:

1

Languages:

Croatian (level vocal - basic, level written - basic), English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Skills:

Internet

What we offer

- probni rok od mjesec dana
- inicijalni ugovor na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci; s mogućnošću ugovora na neodređeno
- smjenski rad u jutarnjim i popodnevnim smjenama, radni tjedan u trajanju od maksimalno 6 dana; mogućnost više slobodnih dana u tjednu
- radna uniforma i sva potrebna oprema za rad
- izdavanje rasporeda rada minimalno 7 dana unaprijed
- sposobnost stjecanja novih radnih znanja i vještina
- poticajna i ugodna radna atmosfera u kolegijalnom timu većeg broja ljudi
- sudjelovanje u organizaciji planiranih event-ova
- mjesečni bonus ovisan o efektivnosti rada, dnevna napojnica
- ovisno o potražnji, mogućnost prebačaja u drugi objekt unutar Hrvatske, isključivo uz odobrenje radnika

Job type:

Temporary, Permanent, Student service

Salary:

From 1000 to 1500 eur

Notice:

We support the employment of foreign workers

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).