Send to friend

Skladištar - viIičarist (m/ž)

Rijeka

Application deadline:

  • TRGOVAČKI OBRT "P & J"

Trgovački obrt "P&J" je osnovan 1994. godine. U 30 godina postojanja prošli smo transformaciju od lokalnog obrta i vinarije, preko veleprodaje pića do mreže Gastro Diskonata u tri županije gdje smo danas.

Djelatnost kojom se dominantno bavimo je snabdijevanje HORECA (hoteli, restorani, cafe barovi) kupaca s pićem, hranom, sredstvima za čišćenje, repro materijalom i sl.).

Kompanija unazad nekoliko godina vrlo snažno i sigurno raste, te namjeravamo zadržati takav trend u godinama koje slijede.

Naša najveća snaga su zaposlenici koji su ključ našeg uspjeha.

Job description

Postani i ti dio našeg uspješnog tima, pridruži nam se na radnom mjestu:

Skladištar - viIičarist (m/ž).

Opis posla:
- priprema robe za isporuku
- primanje, skladištenje i izdavanje robe uz vođenje potrebne dokumentacije
- upravljanje viljuškarom i paletarom
- odgovornost za ispravnost stanja robe
- briga o kvalitetnoj izloženosti robe u prodajnom prostoru, te ispoštivanosti planograma
- briga o općem izgledu i čistoći izdvojenog pogona
- provjeravanje rokova valjanosti i obavještavanja nadređene osobe o približavanju isteka roka
- inventure izdvojenog pogona
- obavljanje drugih poslova delegiranih od strane neposredno nadređene osobe

Requirements

- iskustvo u rukovanju viličarom
- radno iskustvo na sličnim poslovima
- ljubaznost i profesionalni odnos s kupcima

What we offer

- rad u I smjeni (od ponedjeljka do subote)
- ugovor na neodređeno
- rad u pozitivnom okruženju uz konstantnu podršku kolega
- plaćeni troškovi prijevoza, naknada za topli obrok
- sigurna i redovita mjesečna primanja

Iskoristite priliku za suradnju s najboljima i pridružite se našem timu!

Svoj životopis možete poslati putem linka za prijavu.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na pokazanom interesu.

O daljnjem tijeku selekcije obavijestit ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Job type:

Permanent

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).