Send to friend

Poslužitelj na automatskom stroju za štancanje (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Job description

Natječaj za radno mjesto:

Poslužitelj na automatskom stroju za štancanje (m/ž) - 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci.

Opis poslova:
- upravljanje strojem za štancanje metalnih dijelova i postavljanje parametara za ispravan rad stroja
- uzimanje prvog uzorka i njegova vizualna i mjerna kontrola (auto kontrola)
- korištenje elektro-viličara za manipulaciju robom, materijalima i alatima
- briga o ispravnosti sredstva rada
- rad na stroju za izradu metalnih dijelova prema tehnološkom postupku
- obavljanje poslova transporta za potrebe odjela
- osiguranje uvjeta za odvijanje planirane proizvodnje i njezino praćenje te optimalno iskorištenje proizvodnih kapaciteta
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Requirements

- KV/VKV/SSS (strojarska, elektro i metalska struka)
- poželjno radno iskustvo
- poželjna stručna osposobljenost za rukovanje viličarom

Prednost:
- radno iskustvo na automatskim strojevima za brzohodno štancanje (strojevi BRUDERER i BIHLER)

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 03.05.2024. putem linka za prijavu.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.

Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).

Professional qualification:

Skilled, High skilled, High school

What we offer

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).