Send to friend

Voditelj skladišta i logistike (m/ž)

Ivanec Bistranski

Application deadline:

Job description

- organizacija skladišta, provedba inventura
- uredno i ažurno vođenje skladišta - izdavanje i zaprimanje strojeva, alata i opreme
- evidencija i organizacija servisa i popravaka strojeva, alata i opreme
- evidencija zaduženja vozila
- evidencija i organizacija servisa i popravaka vozila
- izvještava nadležne rukovoditelje o vođenju skladišnog i logističkog poslovanja
- suradnja sa vanjskom tvrtkom oko evidencija, tahografa, radnog vremena vozača
- u dogovoru sa nadređenima provodi sve mjere Zaštite na radu i Zaštite okoliša na mjestu rada
- sudjelovanje u organizaciji i opremanju gradilišta

Requirements

- SSS/VŠS građevinskog ili strojarskog smjera
- poznavanje rada na računalu
- sposobnost donošenja odluka i prepoznavanja prioriteta sa izraženom sklonošću timskom radu i komunikaciji
- razvijen osjećaj odgovornosti i dužnosti te sposobnosti samostalnog odlučivanja
- izvrsne komunikacijske vještine i vještine upravljanja timom i poslovnim procesima

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree

Years of work experience:

0-1

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Outlook, Internet

What we offer

- radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rad
- rad u renomiranoj nacionalnoj tvrtki
- rad u specijalnoj gradnji
- pozitivno i dinamično okruženje
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja i preporuka
- božićnica, uskrsnica, regres
- sva potrebna sredstva rada
- osobno računalo
- službeni mobitel
- službeno vozilo

Job type:

Permanent

Salary:

From 1600 to 1800 eur

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).